Kopš Google dibināšanas vienmēr esam no visas sirds ticējuši, ka uzņēmuma panākumi ir mūsu darbinieku rokās. Tādēļ, veidojot Google darba telpas, lielu uzmanību esam pievērsuši tam, lai darbinieki telpās justos labi gan katrs individuāli, gan kolektīvā. Šo uz lietotāju vērsto ideju mēs izmantojām iekštelpu iekārtošanas dizainā, biroja ēkā ieviešot tikai divus stāvus. Darbvietas un komandu telpas ir iekārtotas augšstāvā, savukārt apakšstāvā atrodas konferenču zāles un telpas visiem darbiniekiem. Stāvus savieno dažādi iekšpagalmi.
Veidojot otrā stāva darbvietu dizainu, galvenie kritēriji bija ilgtspējība, pielāgošanas iespējas un koncentrēšanās uz darbu. Viss otrais stāvs ir veidots no saliekamām telpām un sienām, kā arī mēbelēm uz ritentiņiem. Tādējādi telpu izmantošanas iespējas ir ļoti elastīgas — tās var ērti pārveidot, neradot atkritumus, jo tos pašus materiālus var izmantot jaunā izkārtojumā. Otrajā stāvā ir arī plaša zona, kurā koncentrēties darbam. Savukārt pirmajā stāvā ir pieejamas telpas kopīgam darbam, kā arī garīgām un fiziskām pauzēm dienas gaitā.
Iekšpagalmi Gradient Canopy pirmajā stāvā nodrošina iespēju sapulcēt komandas, kā arī piekļuvi veselīgai un produktīvai videi. Parasti biroju ēkās varat redzēt dažādu atpūtas zonas un darba zonas elementu sajaukumu vienā vidē. 20 iekšpagalmi ar atklātām kāpnēm savieno abus stāvus, nodrošinot ērtu piekļuvi kopīgajām telpām. Iekšpagalmi ir arī universālas telpas, ko komandas var izmantot savām vajadzībām.
Iekšpagalmi ne tikai palīdz Google darbiniekiem ražīgi strādāt, nošķirot koncentrēšanās zonas no augstas aktivitātes zonām, bet arī rada iespēju atgūt enerģiju dabai pietuvinātā vidē. Mēs zinām, ka izcils dizains atspoguļo ciešo saikni starp dabu un cilvēka veselību, tādēļ ēkā Gradient Canopy esam integrējuši biofīlā dizaina principus, lai radītu cilvēkiem patīkamu vidi. Biofīlais dizains ietver dažādas telpas, kas rosina maņu darbību, — līdzīgi kā dabā. Iekšpagalmi palīdz veicināt fizioloģiskos ieguvumus no kustībām, pārvietojoties starp stāviem. Darbinieki var izvēlēties dažādus ceļus, lai pārvietotos pa ēku, un ikdienā tas var stimulēt smadzeņu darbību un raisīt radošas idejas. Ar iekšpagalmu palīdzību dienasgaisma no jumta logiem tiek novirzīta uz apakšstāvu, tādējādi palīdzot darbiniekiem uzturēt normālu diennakts ritmu.