Vai varat mums pastāstīt vairāk par to, ar ko šis reģions ir tik īpašs?
Inovāciju kultūra šeit neatstāj nevienu vienaldzīgu un vienmēr ir galvenā sarunas tēma. Gandrīz katram ir dziļa apņemšanās mainīt pasauli — tas motivē mūs uzņēmumos Google un Alphabet, un, manuprāt, tas pats motivē daudzus citus, kas izvēlas šeit dzīvot un strādāt. Ielejā pastāv motivācija radīt tādu nākotni, kādu ceram sagaidīt, un es domāju, ka tāpēc tā ir viena no īpašākajām vietām pasaulē.
Kāda ir Google saikne ar Mautinvjū?
Uzņēmuma Google mītne ir bijusi Mautinvjū kopš 1999. gada, un mēs paredzam, ka būsim šeit vēl daudzus gadus. Google izvēlējās Mautinvjū kā savu galveno mītnes vietu, jo mums patīk viss, kas saistīts ar atrašanos šeit. Mums patīk Sanfrancisko līča skaistums, universitāšu tuvums, ģimenei draudzīgā vide un iespēja strādāt pilsētā Silīcija ielejas sirdī.
Daudzi no mūsu darbiniekiem gan dzīvo, gan strādā Mautinvjū, un kā uzņēmums mēs uzskatām, ka ir ļoti svarīgi būt labam kaimiņam. Gadu gaitā esam ieguldījuši miljoniem dolāru kopienā, piešķirot dāvinājumus Mautinvjū Izglītības fondam (STEM izglītības atbalstam), finansējumu Mautinvjū elektroautobusu tīklam Mountain View Community Shuttle, dāvinājumus bezpajumtniecības intervences un profilakses pakalpojumiem un finansējumu ekoloģiskas atjaunošanas projektiem, piemēram, Čārlstonas aiztures baseinā, un tie ir tikai daži piemēri.
Turklāt mēs ļoti lepojamies, ka Google darbinieki katru gadu tūkstošiem stundu veic brīvprātīgo darbu Mautinvjū organizācijās, piemēram, Mautinvjū Kopienas pakalpojumu aģentūrā, velosipēdu atjaunošanas organizācijā Silicon Valley Bicycle Exchange, Mautinvjū skolās un izcilajā Datoru vēstures muzejā.
Kā Gradient Canopy un Bay View turpina Google ilgstošās attiecības ar šo reģionu?
Gradient Canopy ir mūsu pirmais pilnīgi jaunas ēkas celtniecības projekts Mautinvjū pilsētā, un mēs ilgi un rūpīgi pārdomājām, kā vislabāk palīdzēt sasniegt pilsētas vīziju par Nortbejšoras apkaimes nākotni. Projektā Gradient Canopy no jauna apsvērām darbavietas būtību, izmantojot pārdomātu dizainu, kas ļauj kopienai justies laipni gaidītai, ir harmoniski integrēts ar dabas vidi, rada pilsētai labu ekonomisku vērtību un arī atbalsta mūsu darbiniekus, kuriem patīk dzīvot un strādāt Mautinvjū.
Jau kopš pirmspandēmijas laikiem daļa no Google darba telpu valdzinājuma ir bijusi tāda, ka šīs telpas ir veselīgas, ilgtspējīgas un funcionālas un tajās mazlietiņ ir iebūvēta Google uzņēmuma kultūra. Izcils dizains rada telpu, kurā cilvēki vēlas atrasties, un to pierāda fakts, ka gandrīz puse no mūsu darbaspēka visā pasaulē brīvprātīgi atgriezās birojos, kad tos droši atkal atvērām. Tagad, ceļot jaunas ēkas, varam piedāvāt daudzus no šiem mērķiem un gūtajām mācībām vietējai kopienai. Mēs ļoti pievēršam uzmanību tam, kā šīs telpas var piesaistīt kopienu un veidot noturību un labākus veselības rādītājus.