Mis selles piirkonnas sinu jaoks erilist on?
Siinne innovatsioonikultuur on nakatav ja iga päev juhtub midagi uut. Näib, et siin soovivad kõik maailma muuta. See on miski, mis motiveerib meid Google'is ja Alphabetis, aga ka paljusid teisi, kes otsustavad siia kolida ja siin töötada. Silicon Valley's püüavad kõik omal moel tulevikku kujundada ja minu arvates on selles mõttes tegu ühe ainulaadseima paigaga maailmas.
Mis suhe on Google'il Mountain View'ga?
Mountain View on olnud Google'i kodu 1999. aastast peale ja me kavatseme siia jääda veel paljudeks aastateks. Google valis Mountain View peakorteriks, sest meile meeldib siin olla. Meile meeldib San Francisco lahe ilu, ülikoolide lähedus, peresõbralik elukeskkond ja võimalus töötada Silicon Valley südames.
Paljud meie töötajatest ka elavad Mountain View's ja ettevõttena peame me heanaaberlust väga oluliseks. Aastate jooksul oleme kogukonda investeerinud miljoneid dollareid – näiteks Mountain View Educational Foundationile antud grandid STEM-õppe toetamiseks, Mountain View Community Shuttle'i rahastamine, kodutute abistamiseks ja kodutuse ennetamiseks mõeldud toetused ning ökoloogilised taastusprojektid nagu Charlestoni märgala taastamine.
Võin uhkusega öelda, et igal aastal panustavad Google'i töötajad tuhandeid vabatahtliku töö tunde Mountain View's asuvates organisatsioonides, sh Mountain View' vabatahtliku töö keskuses, Silicon Valley jalgrattajagamiskeskuses, Mountain View' koolides ja arvutiajaloo muuseumis.
Mis roll on Gradient Canopyl ja Bay View' linnakul Google'i pikaajalises suhtes selle piirkonnaga?
Gradient Canopy on esimene täielikult meie käe all valminud arendus Mountain View's ning me mõtlesime väga põhjalikult, kuidas lõimida see projekt linna tulevikuvisiooniga North Bayshore'i piirkonnas. Gradient Canopys on töökeskkondade kujundamiseks rakendatud uudset läbimõeldud lahendust, mis on senistest kogukonnale avatum, lõimub harmooniliselt looduskeskkonnaga, panustab linna majanduslikku heaolusse ning toetab meie töötajaid, kellele meeldib Mountain View's elada ja töötada.
Juba pandeemiaeelsetel aegadel olid Google'i kontorid tuntud tervislike, jätkusuutlike ja funktsionaalsete, aga samas äratuntavalt Google'i-päraste töökeskkondadena. Hästi disainitud keskkonnad kutsuvad inimesi seal aega veetma. Asjaolu, et pärast piirangute lõpetamist pöördus ligi pool meie töötajatest vabatahtlikult kontorisse tagasi, annab tõestust heast disainist. Uute rohujuure tasandi projektidega püüame neid põhimõtteid ja uusi teadmisi kohalike kogukondade hüvanguks rakendada. Keskendume sellele, kuidas meie ruumid võiksid kogukondi kaasata ning aidata neil muutustega kohaneda ja tervemalt elada.